100 miejsc ze zniżką -50% i dodatkowymi bonusami dostępne tylko do piątku (26.01.24) 12:00 CET lub do wyczerpania miejsc.

Przebij szklany sufit i zarabiaj lepiej niż kiedykolwiek wcześniej na kursach online, prowadząc dochodowe kampanie, budując zasięgi i wydając produkty metodą WOW

Wykorzystaj przełomowe strategie marketingowe i poukładany proces, aby zarabiać niezależnie od warunków na rynku

Cena biletów wzrośnie za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Przebij szklany sufit i zarabiaj lepiej niż kiedykolwiek wcześniej na kursach online, prowadząc dochodowe kampanie i wydając produkty metodą WOW

Wykorzystaj przełomowe strategie marketingowe i poukładany proces, aby zarabiać niezależnie od warunków na rynku

Wrażenia ekspertów po Kampanii WOW!

kampania wow ewa chodakowska

Kampania WOW to fantastyczna okazja dla każdego, kto chce nauczyć się, jak tworzyć produkty online i budować swoją obecność w internecie.

Ewa Chodakowska

Żałuję, że jak zaczynałam moją przygodę z social media, nie znałam Magdaleny. Jej wiedza pozwoliłaby mi zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Tworząc produkty cyfrowe cały czas korzystam z jej wiedzy i doświadczenia.

Dominika Żak

paweł tkaczyk kampania wow

Magda jest wielką specjalistką w swojej niszy. Przekazuje bardzo jasną metodę.

Paweł Tkaczyk

mateusz grzesiak

Współpracowałem z Magdaleną Pawłowską przy kilku projektach kursów online na polskim rynku. Ma innowacyjne podejście do marketingu cyfrowego.

dr Mateusz Grzesiak

Wykorzystaj poukładane strategie marketingu i sprzedaży, aby podwoić przychody lub zacząć sprzedawać od razu!

Odtwórz wideo

Bijesz głową w szklany sufit swoich przychodów i nie wiesz, jak wykorzystać swoje możliwości, aby zarabiać więcej? Wiesz, że masz potencjał, wiedzę i doświadczenie, ale coś ciągle trzyma Cię w miejscu?

Ile można ciężko pracować? Ile jeszcze okazji i pieniędzy może przelecieć Ci przez ręce przez brak produktów cyfrowych lub brak skutecznej strategii ich sprzedaży? Z każdym dniem zwłoki zostajesz w tyle i będziesz patrzeć jak konkurencja robi biznes na klientach, którzy mogli przyjść do Ciebie.

Jesteś w dobrym miejscu, aby zmienić tę sytuację raz na dobre! Zbudować prosperujący biznes online oparty o produkty cyfrowe i skalować go do siedmiocyfrowych obrotów! (Tak, mówimy o milionach złotych!)

Doświadcz Kampanii WOW, czyli 3 dni najlepszych strategii, aby sprzedawać więcej produktów cyfrowych i budować niezależny biznes ekspercki!

Rozwiń biznes ekspercki z metodą, której skuteczność potwierdzają efekty setek moich podopiecznych!

Wydawanie pożądanych produktów

Ludzie zapłacą chętnie i dużo za Twoją wiedzę, kiedy produkt będzie rozwiązywać ich problem i poczują, że rozumiesz ich lepiej niż ktokolwiek inny. Pokażę Ci, jak przełożyć to, co wiesz, na produkt pożądany przez rynek.

Dochodowe kampanie sprzedażowe

Sztuką nie jest sprzedać produkt raz, ale regularnie prowadzić dochodowe kampanie i mieć przewidywalne wyniki. Wyjaśnię Ci strategie, które dla mnie generują regularnie 300-500k zł na kampanii. Moi klienci także sięgają po takie wyniki, a dziesiątki z nich przebiło granicę 100.000 zł!

Skalowanie​ sprzedaży

Kolejny krok to skalowanie kampanii, zasięgów i wpływu Twojej marki na rynek. Przejście na wyższy poziom wymaga nowego podejścia i strategii, które zaprowadzą Cię dalej niż te, które stosujesz aktualnie.

Poukładany proces WOW

Cała wiedza i strategie, jakie wyniesiesz dla siebie z Kampanii WOW są poukładane w spójny proces budowania i skalowania prosperującego biznesu online. Dlatego łatwo będzie Ci wdrażać kolejne etapy, bo wszystkie strategie współgrają ze sobą.

Zobacz, jak było na 4. edycji Kampanii WOW w 2023 i sprawdź, czego się spodziewać!

Odtwórz wideo

Przyjedź na Kampanię WOW i zacznij sięgać po rezultaty, które są na wyciągnięcie ręki!

Nie patrz, jak inni realizują Twoje pomysły na kursy i nie marnuj okazji!

Pokaż się na rynku jako Ekspertka / Ekspert i zacznij dobrze zarabiać na produktach cyfrowych!

Przestań kręcić się w kółko i prowadzić biznes online "po godzinach".

Zamień go w dochodowy biznes i sięgnij po swój kawałek tortu!

Przestań uderzać głową w szklany sufit obrotów.

Zacznij skalować biznes i generować wysokie, przewidywalne obroty!

Dokładnie takie są historie osób, które przychodzą do mnie, aby zmienić swoje życie i biznes dzięki dochodowym produktom cyfrowym. 5-etapowa formuła WOW to kompletny przewodnik tworzenia biznesu online opartego o kursy – od podstaw aż po 7-cyfrowe obroty.

Najważniejsze umiejętności i strategie, które zostaną z Tobą po Kampanii WOW 5

Pokaż, że jesteś ekspertem i zbuduj markę osobistą

Zbuduj społeczność

Wydaj produkty

Prowadź kampanie sprzedażowe

Skaluj biznes

Poznaj Magdalenę Pawłowską, twórczynię Kampanii WOW oraz prelegentów!

Poza Magdaleną, na scenie zobaczysz Dominikę Żak oraz absolwentki i absolwentów, którzy z perspektywy swoich spektakularnych wyników omówią wdrażanie strategii WOW!

MAGDALENA PAWŁOWSKA

Pionierka kursów online w Polsce i twórczyni Kampanii WOW

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS oraz współautorka książki z Ewą Chodakowską „Moja Pasja Mój Biznes”, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 244.000 pobrań).

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Roczny przychód w biznesie Magdaleny to 6.000.000 zł mln ze sprzedaży kursów online i szkoleń.

Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100.000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION!

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Na 5. edycji na scenie wystąpią milionerzy z branży kursów online, którzy przebili 7-cyfrowe przychody!

Magdalena Pawłowska

Organizatorka i główna mówczyni Kampanii WOW 5

Kamila Rowińska

Trenerka biznesu i autorka

Dominika Żak

Ekspertka Instagrama / ex CEO DeeZee

bartek indygo prelegen kampania wow

Bartek Indygo​

Duchowość praktycznie​

Ania Stoitsi

Przywracanie
Zdrowia

Rafał Okrągły

Twórca kursów z matematyki

Marcelina Rawka

Trenerka Biznesu Beauty

Tytuły prelekcji zaproszonych gości i absolwentów:

KAMILA ROWIŃSKA

Trenerka biznesu i autorka​

Prelekcja

Od zera do 9 milionów - Jak realizować marzenia o stylu życia

Certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka ośmiu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellerów: Kobieta Niezależna, Asertywna i Spełniona, Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale oraz Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha.
W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych oraz prywatnych. Jako trener i mówca motywacyjny jest zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do wygłaszania power speechy i prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie.
Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.
Na początku swojej drogi zawodowej, przez 13 lat, ze spektakularnymi sukcesami, budowała zespół sprzedażowy dla jednego ze szwedzkich koncernów. Zarządzała w nim grupą 3500 osób.
Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich osób oraz diagnozą guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w życiu Kamili. Spowodowały, iż zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrowała się na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian w ich życiu.
Jest zaangażowana społecznie. Wspiera kobiety poprzez stworzoną przez siebie Fundację Kobieta Niezależna.
Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching.

DOMINIKA ŻAK

Ekspertka Instagrama i ex CEO DeeZee

Prelekcja

13 Kroków od 0 do 100k społeczności aby zarabiać na Instagramie każdego dnia i na własnych zasadach

Założycielka i Prezes marki DeeZee, która od 18 lat stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się marek modowych w Polsce. Swoje produkty, takie jak obuwie, odzież i akcesoria damskie sprzedaje na platformach internetowych w 6 europejskich krajach, a wysyłki realizuje łącznie aż do 35 państw. Produkty DeeZee są również dostępne w 1 000 sklepów Grupy CCC, która w 2018 roku wykupiła 75% udziałów w spółce.
 
Dominika Żak oprócz sklepu internetowego, będącego liderem w swoim segmencie, zbudowała również ogromną i zaangażowaną społeczność w mediach społecznościowych, której zasięg sięga dziś ponad 2 mln obserwujących.
 
W biznesie kieruje się twardymi danymi i analizami. Równocześnie bardzo ufa intuicji. Ogromną wagę przywiązuje także do doboru odpowiedniego zespołu. Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, wykładała na Uniwersytecie Warszawskim.
 

ANIA STOITSI

Przywracanie Zdrowia

Prelekcja

Ty jesteś kluczem do sukcesu! Zbuduj wymarzony biznes, dzięki samoświadomości i przedsiębiorczemu mindsetowi

Przedsiębiorczyni, coach zdrowia, naturopatka, certyfikowana akupunkturzystka, specjalistka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i członkini Polskiego Towarzystwa TMC.

Od lat zajmuje się zagadnieniami podnoszenia świadomości w kontekście zdrowia fizycznego i psychicznego. Promuję łączenie medycyny akademickiej z metodami naturalnymi.
Kocha ludzi i jej misją jest niesienie w świat skutecznych rozwiązań medycznych. Wierzy, że każdy z nas może zadbać o siebie, gdy pojawi się ból.

Rafał Okrągły

Twórca kursów z matematyki
W wieku 23 lat zdobył 1000 kursantów, a krótko później przebił 1.000.000 zł na kursach

Prelekcja

Jednym kursem po milion - proces tworzenia kursu aż do pełnej automatyzacji

Ekspert w nauczaniu matematyki rozszerzonej

Udzielaniem korepetycji zacząłem zajmować się w maturalnej klasie, czyli w 2016/2017 roku. Obecnie pracuję z ponad 8000 kursantami (maj 2023), i jestem przekonany, iż większość z nich jak w poprzednich latach osiągnie wyniki znajdujące się w 5% najlepszych w kraju. Setki opinii, tysiące uczestników moich webinarów utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja działalność pomaga w spełnianiu marzeń maturzystów!

Średnia kursantów w 2022 roku to 83%, a w 2023 również 83% z matematyki rozszerzonej.

Twórca kursów internetowych

W sierpniu 2020 roku stworzyłem swój pierwszy kurs internetowy przygotowujący do matury z matematyki rozszerzonej. W maju 2023 liczba osób korzystająca z moich kursów przekroczyła 8100. Po maturze 2023 spodziewam się setek wyników powyżej 80%.

Webinary i inne darmowe materiały

Od 2020 roku na swoje webinary zebrałem ponad 60 000 zapisanych osób, których uczyłem matematyki rozszerzonej. Mam setki opinii na temat ich skuteczności i wiem, że pomogłem znacznej większości z tych osób.

Marcelina Rawka

Trenerka Biznesu Beauty

Prelekcja

Jak sprzedać VIPowski program online za 500.000 zł w 24h

Jestem prekursorką projektów biznesowych i sprzedażowych dla szkoleniowców w branży beauty. Przeszkoliłam ponad 30 tys kursantek. Szkolenia prowadzę od 10 lat i przez te lata nigdy moje strategie mnie nie zawodziły. 10 lat ciągłej pracy z kursantkami z pełnym kalendarzem!

Moja specjalizacja obejmuje szkolenie instruktorek z Branży Beauty oraz nauczanie ich skutecznej sprzedaży swoich szkoleń. Moje kursantki posiadają najbardziej profesjonalne materiały szkoleniowe, oferty dopracowane do perfekcji i kalendarze pełne na wiele miesięcy do przodu!

Moje kursantki osiągają ponadprzeciętne wyniki a mój wynik sprzedaży 500.000 w 40 dni, to dowód zaufania, którym obdarzają mnie wyjątkowe kobiety, gotowe by spełniać swoje marzenia.  Moje umiejętności i wiedza to wynik wieloletniej praktyki i ciągłego rozwoju. Dzięki temu jestem w stanie przekazywać konkretne, sprawdzone metody skutecznej sprzedaży szkoleń w tej branży.

Sukces moich metod potwierdzają liczne pozytywne recenzje od kursantek, które dzięki moim warsztatom odnalazły swoją ścieżkę kariery i zrozumiały klucze do osiągnięcia sukcesu. Moje programy gwarantują uczestniczkom nową jakość i ścieżkę do realizacji osobistych oraz zawodowych marzeń.

Bartek Indygo

Duchowość praktycznie

Ponad MILION złotych na produktach cyfrowych

bartek indygo prelegen kampania wow
Prelekcja

Prowadzona medytacja: Połącz się ze swoim sukcesem

Bartek Indygo, były doktorant kognitywistyki i wykładowca akademicki, autor publikacji naukowych z zakresu amalgamatów konceptualnych, manager projektów IT, który zostawił swoje dawne życie, by na własną rękę eksplorować prawdziwą naturę rzeczywistości.

Jest autorem programów rozwoju wielowymiarowego, w których stara się łączyć szeroką wiedzę zdobytą na drodze bezpośredniego wglądu duchowego razem ze współczesną myślą naukową z zakresu kwantowości, epigenetyki czy biofizyki.

Prywatnie miłośnik natury i minimalistycznego stylu życia spędzający każdą wolną chwilę w przyrodzie.

Nie pozwól by nieświadome myśli kontrolowały to jak wygląda Twoje życie. Nauczę Cię jak w pełni zapanować nad niezwykłym narzędziem jakim jest Twój umysł!

Wszyscy prelegenci przekażą wiedzę z elementów strategii WOW, tak aby zagwarantować Ci przygotowania Twojego planu budowania dochodowego imperium z wykorzystaniem najlepszych praktyk!

Magdalena Pawłowska

Organizatorka i główna mówczyni Kampanii WOW 5

Prelekcja

Kampania WOW 5, czyli proces budowania dochodowego biznesu online opartego o Twoje kursy i inne produkty cyfrowe

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS oraz współautorka książki z Ewą Chodakowską „Moja Pasja Mój Biznes”, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 244.000 pobrań).

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Roczny przychód w biznesie Magdaleny to 6.000.000 zł mln ze sprzedaży kursów online i szkoleń.

Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100.000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION!

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Mistrz Ceremonii

Robert Jarek

Trener medialny i Prezenter TV

prelegenci kampani wow - robert jarek kwadrat

Więcej o Robercie:

Specjalizuje się w mówieniu do ludzi w różnych obszarach.

Od lat pracuje jako prezenter telewizyjny, konferansjer, trener medialny, trener wystąpień publicznych, animator widowni w największych programach rozrywkowych (Polsat, TVN, TVP), mówca oraz aktor.

Jest absolwentem UAM w Poznaniu oraz studentem Psychologii na CH w Warszawie.

Jest związany z branżą spotkań, rozrywkową oraz telewizyjną od ponad 25 lat. Ma na swoim koncie prawie 1500 wystąpień publicznych przed bardzo zróżnicowanym audytorium.

Od kameralnych spotkań do kilkudziesięciotysięcznej grupy odbiorców oraz ponad 2 mln telewidzów. Prowadzi konferencje, gale, eventy, programy telewizyjne, koncerty oraz szkolenia z wystąpień.

Gdzie i kiedy spotykamy się na Kampanii WOW 4?

Zarezerwuj bilet w najlepszej cenie na 5. edycję Kampanii WOW!

Bilet VIP

Kampania WOW
6000
3699 zł netto
 • 3 dni szkolenia z Magdaleną Pawłowską i zaproszonymi prelegentami
 • Wydrukowany workbook
 • Całodzienne przerwy kawowe
 • Obiad każdego dnia szkolenia
 • Networking z innymi przedsiębiorcami
 • VIP Lounge Room
 • Wieczorna sesja Q&A z ekspertami
 • Pre-event PREP Online na żywo
 • Post-event ACTION online na żywo
 • Grupa Facebook dla uczestników Kampanii WOW
 • BONUS #1 Money & Mindset MasterClass - szkolenie VOD
 • BONUS #2 Marketing Content MasterClass - szkolenie VOD
 • BONUS #3 Reels MasterClass: Instagram + TikTok - szkolenie VOD
 • BONUS #4 nagranie VOD ze szkolenia z dostępem na 365 dni
SOLD OUT

Bilet GENERAL

Kampania WOW
4000
2599 zł netto
 • 3 dni szkolenia z Magdaleną Pawłowską i zaproszonymi prelegentami
 • Wydrukowany workbook
 • Całodzienne przerwy kawowe
 • Obiad każdego dnia szkolenia
 • Networking z innymi przedsiębiorcami
 • Wieczorna sesja Q&A z ekspertami
 • Pre-event PREP Online na żywo
 • Post-event ACTION online na żywo
 • Grupa Facebook dla uczestników Kampanii WOW
 • BONUS nagranie VOD ze szkolenia z dostępem na 365 dni

Bilet VIRTUAL

Udział online na żywo
1270 zł netto
 • Udział w 3 dniach szkolenia online na żywo
 • Workbook do szkolenia w PDF do samodzielnego wydruku
 • Pre-event PREP Online na żywo
 • Post-event ACTION online na żywo
 • Grupa Facebook dla uczestników Kampanii WOW
 • BONUS: nagranie VOD ze szkolenia z dostępem na 365 dni

Chcesz zapłacić za bilet w ratach?

Najniższa cena biletu GENERAL w ciagu 30 ostatnich dni: 2399,00 zł netto
Najniższa cena VIP w ciagu ostatnich 30 dni: 3399,00 zł netto

Chcesz porozmawiać o Kampanii WOW?

Natalia Ziajka

Wsparcie klientów

Inne formy kontaktu:

Cena biletów wzrośnie za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

NOWY BONUS!

Do każdego biletu otrzymasz nagranie VOD "The best of Kampania WOW" z 6 gościnnymi prelekcjami!

Patronat medialny:

Dołącz na 3-dniowe szkolenie Kampania WOW i:

Skuteczność metod przekazywanych przez Magdalenę Pawłowską potwierdzają regularne wyniki uczestników i uczestniczek:

Ponad 200.000 zł obrotu z pierwszej kampanii kursu online!

5/5

Karolina Pach

Tworzy kursy online o stylizacji mebli

Nasz pierwszy kurs kupiło 120 osób. [Wynik 60.000zł]
W 3 lata przekroczyłyśmy MILION zł na kursach online.

kampania wow - złota płyta
5/5

Marta Baczewska-Golik

Twórczyni kursów o nieruchomościach
Pierwszy kurs w trakcie podróży po USA sprzedałem za 35.000 zł. W 2022 przebił 1.000.000 zł!

 

szymon mierzwa kampania wow
5/5

Szymon Mierzwa

Twórca kursu o Instagramie

W 9 miesięcy pozyskałem ponad 1000 klientów na moje kursy online! Po półtora roku wygenerowałem 1.000.000 zł!

5/5

Rafał Okrągły

Twórca kursów dla maturzystów z matematyki

Spotkałam Magdę w najciemniejszym momencie mojego życia i nauczyła mnie, jak tworzyć dochodowe produkty cyfrowe.

złota płyta oli kampania wow
5/5

Alex Grzybek

Twórczyni kursów o nieruchomościach

Do tej pory sprzedawałam ok. Kilkudziesięciu kursów miesięcznie. W tej kampanii przez 10 dni sprzedałam prawie 300 kursów! Było to ogromnym sukcesem!

ola gościniak złota płyta kampania wow
5/5

Ola Gościniak

Jestem Interaktywna

Zobacz opinie uczestników 2. edycji Kampanii WOW!

Odtwórz wideo

Sprawdź opinie po ostatniej edycji Kampanii WOW:

W ostatnich 24 miesiącach zainwestowałam ok 40-50 tys. zł w moje szkolenia. To było najlepsze! Nie byłam na tak dobrym szkoleniu! Poziom, na którym jest to szkolenie to jest SZTOS!
Bożena Ostaszewska
- Właściciela Prestige Ostaszewska
Dla mnie gamechangerem było to, ze zmieniłam grupę docelową. Więc zmienił się mój pomysł na kurs. Utkwiłam w pewnym momencie w martwym punkcie z moim kursem, a teraz już wiem gdzie idę i wyjeżdżam do domu z pomysłem na nowy kurs!
Ada
- specjalista ds. Videomarketingu
Całe 3 dni były bardzo wartościowe, bardzo metytoryczne, bardzo dużo wiedzy. Wszyscy wyjeżdżamy z pełnymi głowami, z ambitnymi planami na realizację naszych kursów online. Magda pięknie wyłożyła nam krok po kroku, jak to zrobić.
Monika
- Właścicielka Carrer Activator
Ja biznesem online już się zajmuje, już mam pierwsze kursy. Ale bez wiedzy, którą zdobyłam przez te 3 dni, błądziłem. Nie widziałam, co mam zrobić, żeby to miało globalny wydźwięk. Dzisiaj wiem krok po kroku, co mogę zrobić, żeby startować z innego pułapu!
Barbara Szuksztul - Lenarczyk
- stylistka fryzur
Wydarzenie mi się bardzo podoba, przerosło moje oczekiwania. Bardzo podoba mi się to, ze to jest na światowym poziomie. Magda prezentuje sposób myślenia, który w Polsce jeszcze jest nowy. Jestem bardzo zadowolona z udziału i jest to jedna z najlepszych inwestycji w mój rozwój zawodowy.
Manuela Pliżga
- Mediatorka
Dla osób, które zastanawiają się czy nagrać swój pierwszy produkt cyfrowy, polecam serdecznie współpracę z Magdą Pawłowską, ponieważ z pewnością droga, którą będziecie mogli przejść będzie dużo wygodniejsza i bardziej komfortowa. Warto mieć swojego mentora.
Maciej Grzejdziak
- Lekarz weterynarii

Agenda szkolenia:

DZIEŃ 1: Piątek

DZIEŃ 2: Sobota

DZIEŃ 3: Niedziela

Sprawdź, co otrzymasz biorąc udział w Kampanii WOW:

bilet kampania wow

Udział w 3-dniowym szkoleniu stacjonarnym

Podczas 3-dniowego szkolenia przejdziesz przez 5-etapowy proces WOW, aby zaplanować lub rozwinąć swój biznes ekspercki w oparciu o sprawdzone strategie.

kampania wow workbook

Workbook do szkolenia

W workbooku już w trakcie szkolenia zaplanujesz swoje działania i podejmiesz pierwsze decyzje, aby po szkoleniu zająć się wdrożeniem swoich planów!

priorytet wejściapodczas trwania kampanii wow

Priorytet wejścia na salę

Tylko dla biletów Super Early Birds
Otrzymasz specjalny identyfikator, który umożliwi Ci priorytetowe wejście na salę, aby zająć najlepsze miejsce w Twoim sektorze!

Serwis kawowy na przerwach

Podczas przerw będzie na ciebie czekać aromatyczna kawa, smaczna herbata i orzeźwiająca woda.

Obiad w każdym dniu szkolenia

Podczas przerw obiadowych zaserwujmy obiad w formie bufetu. Możesz więc spędzić więcej czasu wśród ciekawych osób, nawiązać kontakty i inspirować się. Obiad będzie dostępny w opcji mięsnej i wegetariańskiej.

Panel pytań i odpowiedzi z ekspertami marketingu online

Po części szkoleniowej będziesz mieć dostęp do specjalistów, praktyków i ekspertów z różnych dziedzin marketingu, aby zadać im dowolne pytanie i korzystać z ich doświadczenia.

certyfikat kampani wow

Certyfikat udziału w szkoleniu

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu i zdobytej wiedzy z prowadzenia dochodowych kampanii online.

kampania wow pre event prep live

Szkolenia online na żywo - PRE EVENT PREP

Przed szkoleniem spotkamy się na szkoleniu online, na którym przygotuję Cię do skorzystania z Kampanii WOW na 100%! Dzięki temu od pierwszych minut szkolenia, wejdziemy na wysokie obroty!

kampania wow post event action live

Szkolenia online na żywo - POST EVENT ACTION

Po szkoleniu ponownie spotkamy się online na żywo, aby omówić najważniejsze kroki do wdrożenia po Kampanii WOW i pomóc Ci wygenerować szybkie rezultaty!

kampania wow - money mindset masterclass

Money & Mindset MasterClass

Zarabianie pieniędzy to połączenie strategii biznesowej i Twojego nastawienia. Poznaj zasady, dzięki którym pokonasz blokady, powstrzymujące Cię przed zarabianiem tyle, ile chcesz!

kampania wow - marketing content masterclass

Marketing Content MasterClass

Zbudowanie społeczności i zaufania potencjalnych klientów jest nierozłączne z tworzeniem wartościowych treści. Z tego szkolenia dowiesz się, jak znaleźć trafione pomysły i jak błyskawicznie tworzyć ciekawy contetnt z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, bez tracenia czasu.

kampania wow - reels masterclass

Reels MasterClass

Rolki na Instagramie i TikToku to aktualnie najgorętszy trend pozwalający docierać bezpłatnie do nowych potencjalnych klientek i klientów. Poznaj najlepsze praktyki tworzenia rolek, aby zbudować dużą społeczność.

VIP LOUNGE

Odpocznij na przerwach w specjalnym pokoju dla VIPów z bogatym serwisem kawowym i wymień się wnioskami z ciekawymi osobami.

Zarezerwuj swój bilet i dołącz do nas!

Bilet VIP

Kampania WOW
6000
3699 zł netto
 • 3 dni szkolenia z Magdaleną Pawłowską i zaproszonymi prelegentami
 • Wydrukowany workbook
 • Całodzienne przerwy kawowe
 • Obiad każdego dnia szkolenia
 • Networking z innymi przedsiębiorcami
 • VIP Lounge Room
 • Wieczorna sesja Q&A z ekspertami
 • Pre-event PREP Online na żywo
 • Post-event ACTION online na żywo
 • Grupa Facebook dla uczestników Kampanii WOW
 • BONUS #1 Money & Mindset MasterClass - szkolenie VOD
 • BONUS #2 Marketing Content MasterClass - szkolenie VOD
 • BONUS #3 Reels MasterClass: Instagram + TikTok - szkolenie VOD
 • BONUS #4 nagranie VOD ze szkolenia z dostępem na 365 dni
SOLD OUT

Bilet GENERAL

Kampania WOW
4000
2599 zł netto
 • 3 dni szkolenia z Magdaleną Pawłowską i zaproszonymi prelegentami
 • Wydrukowany workbook
 • Całodzienne przerwy kawowe
 • Obiad każdego dnia szkolenia
 • Networking z innymi przedsiębiorcami
 • Wieczorna sesja Q&A z ekspertami
 • Pre-event PREP Online na żywo
 • Post-event ACTION online na żywo
 • Grupa Facebook dla uczestników Kampanii WOW
 • BONUS nagranie VOD ze szkolenia z dostępem na 365 dni

Bilet VIRTUAL

Udział online na żywo
1270 zł netto
 • Udział w 3 dniach szkolenia online na żywo
 • Workbook do szkolenia w PDF do samodzielnego wydruku
 • Pre-event PREP Online na żywo
 • Post-event ACTION online na żywo
 • Grupa Facebook dla uczestników Kampanii WOW
 • BONUS: nagranie VOD ze szkolenia z dostępem na 365 dni

Chcesz zapłacić za bilet w ratach?

Najniższa cena biletu GENERAL w ciagu 30 ostatnich dni: 2399,00 zł netto
Najniższa cena VIP w ciagu ostatnich 30 dni: 3399,00 zł netto

Chcesz porozmawiać o Kampanii WOW?

Natalia Ziajka

Wsparcie klientów

Inne formy kontaktu:

Cena biletów na Kampanię WOW wzrośnie za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Lepszego momentu nie będzie!

Zawsze coś będzie odciągać Twoją uwagę. To TY decydujesz, kiedy działasz!

Budowanie biznesu online to nie jednorazowe zajęcie na popołudnie. To złożony proces, dlatego łatwo odkładać to na później. Ale idealny moment nigdy się nie pojawi. Zawsze będzie brakować czasu, kasy, pewności siebie, itd. Sukces w biznesie online osiągają osoby, które działają pomimo przeciwności!

Gotowość to decyzja, a nie pewność, że się uda!

Nie czekaj aż poczujesz, że wiesz jak nagrać kurs, jak go sprzedać, aż trema sama zniknie, a wszystko ułoży się tak, aby było z górki. Tak nigdy nie jest.

Gotowość do działania to decyzja. Musisz postanowić, że to ten moment i działać. W trakcie reagować na nowe wyzwania i rozwiązywać je tak samo, jak rozwiązujesz wymagające problemy w codziennej pracy!

Nigdy nie było łatwiej

Technologie są tanie, łatwe w obsłudze i na wyciągnięcie ręki, większość świata jest w internecie, w telefonie masz kamerę i komputer, a rynek jest już nauczony kupować produkty cyfrowe!

To ten moment, kiedy jest łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej zaistnieć na rynku!

Doświadczenie, które ułatwi Ci budowanie eksperckiego biznesu raz na zawsze!

Gwarancja zdobycia wiedzy

Pojawiając się na sali szkoleniowej wyciągniesz wnioski, zdobędziesz nową wiedzę i odkryjesz nowe możliwości zarabiania online na swojej wiedzy. To po prostu pewne dzięki procesowi, który używam a jest to forma pracy już bezpośrednio na szkoleniu!

Najlepsze wykorzystanie czasu

Spędzimy wspólnie 3 dni, w trakcie których opracujesz swoją strategię i zaplanujesz, jak ją wdrożyć z wykorzystaniem nowych metod. To jest niemal niemożliwe aby być tak produktywnym i kreatywnym poza salą szkoleniową!

Niepowtarzalne doświadczenie

Po 3 edycjach tego eventu jestem pewna, że gdy go doświadczysz, nie zapomnisz tego przeżycia. A te pozytywne emocje dodadzą Ci energii i motywacji do działania na długie miesiące! To jest event, którego potrzebujesz.

Postaw na swój niezależny i prosperujący biznes ekspercki!

Mam dla Ciebie przygotowane sprawdzone w praktyce, w wielu branżach strategie na kreowanie marki osobistej, gromadzenie społeczności, wydawanie pożądanych produktów, prowadzenie dochodowych kampanii sprzedażowych i skalowanie biznesu online.

Wykorzystaj niepowtarzalną możliwość i przejdź przez cały proces w ciągu 3 dni, aby opracować swój plan i pokonać blokady, które do tej pory powstrzymywały Cię przed zarabianiem online tyle, ile chcesz.

Zarezerwuj swój bilet na Kampanię WOW i zrealizuj swoje marzenia o niezależnym biznesie na własnych warunkach!

Często zadawane pytania:

Jeżeli zarabiasz to świetnie. Zadaj sobie pytanie czy zarabiasz tyle ile wiesz, że możesz i czy wykorzystujesz potencjał, który masz? Jeśli czujesz, że możesz więcej, to poukładany proces i przetestowane strategie z Kampanii WOW będą najszybszą drogą do celu. Nie trać czasu, aby szukać samodzielnie rozwiązań i wykorzystaj metody, które są na wyciągnięcie ręki i mają potwierdzoną skuteczność!

Tak. Zwłaszcza jeżeli cenisz swój czas i nie chcesz popełnić mnóstwa zniechęcających błędów. Na Kampanii WOW opracujesz swoją strategię od fundamentów, aby wiedzieć, od czego zacząć budowanie prosperującego biznesu online opartego o kursy.

W wielu branżach istnieje już konkurencja. Ale jeżeli nie obsługuje ona 100% rynku, to zawsze jest miejsce na kolejnego eksperta lub ekspertkę. Poza tym Twoje unikalne doświadczenie i podejście będzie tym, czego wiele osób aktualnie szuka, ale nie może znaleźć! Dlatego wykorzystaj okazję i zbuduj swój biznes ekspercki!

Nie zliczę ilu kursantów i ile kursantek miało to wyzwanie. Wiem, że czasami wydaje się to niemożliwe. Ale tak jest tylko do momentu, kiedy poznasz strategie, które dla Ciebie mam. Dzięki nim powstały produkty cyfrowe, które zmieniały w Polsce branże! Między innymi zdalne konsultacje laktacyjne dla mam, kursy stylizacji rzęs z lepszymi efektami niż szkolenia stacjonarne, specjalistyczne szkolenia o magazynowaniu materiałów niebezpiecznych i wiele, wiele więcej!

Tym razem poznasz poukładany proces WOW i strategie o potwierdzonej skuteczności, z których skorzystały już setki osób z różnych branż. Nie przekażę Ci ich tylko w formie suchej wiedzy. Każdy aspekt zaplanujesz w zeszycie ćwiczeń, aby przygotować się do wdrożenia nowej wiedzy po szkoleniu.

Rozumiem tę blokadę, ale szczerze mówiąc to najmniejszy problem. Jeżeli masz już w sobie przekonanie, że chcesz i możesz zbudować biznes ekspercki, opanowanie technologii będzie i dam Ci gotową listę. Poza tym zdradzę Ci, że wszelkie narzędzia online nigdy nie były tańsze ani prostsze w obsłudze! Dlatego dasz sobie z nimi radę lub zlecisz techniczne aspekty specjalistom.

Na Kampanii WOW spotkamy się w Warszawie w Digital Knowlegde Village​ (Space).

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Sprawdź na mapie >>

 

Jasne. Przejdź tutaj i opłać bilet VIP lub General w ratach.

Dołącz do Kampanii WOW i zbuduj Dochodowy Biznes Online!

Copyright © 2024 Magdalena Pawłowska - Launch Valley Ltd. All Rights Reserved.

Masz pytania o Kampanię WOW?

Zoastaw swoje dane kontaktowe, a my oddwonimy jak najszybciej!

Do usłyszenia! Wkrótce skontaktuje się z Tobą:
Natalia Ziajka