Potrzebujesz pomocy?

UDAŁO SIĘ!
Do zobaczenia na Kampanii WOW!

Ważne informacje organizacyjne:

Sprawdź opinie po ostatniej edycji Kampanii WOW:

W ostatnich 24 miesiącach zainwestowałam ok 40-50 tys. zł w moje szkolenia. To było najlepsze! Nie byłam na tak dobrym szkoleniu! Poziom, na którym jest to szkolenie to jest SZTOS!
Bożena Ostaszewska
- Właściciela Prestige Ostaszewska
Dla mnie gamechangerem było to, ze zmieniłam grupę docelową. Więc zmienił się mój pomysł na kurs. Utkwiłam w pewnym momencie w martwym punkcie z moim kursem, a teraz już wiem gdzie idę i wyjeżdżam do domu z pomysłem na nowy kurs!
Ada
- specjalista ds. Videomarketingu
Całe 3 dni były bardzo wartościowe, bardzo metytoryczne, bardzo dużo wiedzy. Wszyscy wyjeżdżamy z pełnymi głowami, z ambitnymi planami na realizację naszych kursów online. Magda pięknie wyłożyła nam krok po kroku, jak to zrobić.
Monika
- Właścicielka Carrer Activator
Ja biznesem online już się zajmuje, już mam pierwsze kursy. Ale bez wiedzy, którą zdobyłam przez te 3 dni, błądziłem. Nie widziałam, co mam zrobić, żeby to miało globalny wydźwięk. Dzisiaj wiem krok po kroku, co mogę zrobić, żeby startować z innego pułapu!
Barbara Szuksztul - Lenarczyk
- stylistka fryzur
Wydarzenie mi się bardzo podoba, przerosło moje oczekiwania. Bardzo podoba mi się to, ze to jest na światowym poziomie. Magda prezentuje sposób myślenia, który w Polsce jeszcze jest nowy. Jestem bardzo zadowolona z udziału i jest to jedna z najlepszych inwestycji w mój rozwój zawodowy.
Manuela Pliżga
- Mediatorka
Dla osób, które zastanawiają się czy nagrać swój pierwszy produkt cyfrowy, polecam serdecznie współpracę z Magdą Pawłowską, ponieważ z pewnością droga, którą będziecie mogli przejść będzie dużo wygodniejsza i bardziej komfortowa. Warto mieć swojego mentora.
Maciej Grzejdziak
- Lekarz weterynarii

Zobacz, jak było na 4. edycji Kampanii WOW w 2023 i sprawdź, czego się spodziewać!

Odtwórz wideo

Copyright © 2024 Magdalena Pawłowska - Launch Valley Ltd. All Rights Reserved.